Covid-19

Za fotografiranje za dokumente se NI potrebno naročiti.

Lahko pridete kadarkoli v našem delovnem času.

  • če prihajate na fotografiranje za dokumente, pridite prosim brez maske (da ne boste imeli na obrazu sledove trakov). Masko si boste namestili po fotografiranju.
  • če na fotografiranje pripeljete otroka, otrok ne potrebuje maske, mora pa jo imeti starš oz spremljevalec. Če ni res nujno potrebno, naj pride z otrokom samo eden od staršev (1 oseba).
  • če prihajate v studio iz drugačnih namenov, kot je fotografiranje, prosim uporabljajte zaščitno masko.

Upoštevajte prosim še naslednja navodila:

  • v prednjem prostoru (trgovinskem delu) je lahko naenkrat samo ena stranka, zato prosim počakajte pred vrati, če je že kdo pred vami.
  • pri čakanju na vstop upoštevajte varnostno razdaljo (2m)
  • pri vstopu v studio si prosim razkužite roke

Fotografiranje

Žal ne. Na posameznem fotografiranju (v studiu – poslovno, portretno, družinsko fotografiranje, na terenu – na poroki, prireditvi) posnamemo ogromno fotografij in pomemben del fotografovega dela je, da zna iz množice posnetkov izbrati tiste, ki najbolje opišejo določen trenutek in osebe na fotografijah prikažejo v najboljši možni luči.

Fotografije, ki jih posnamemo se zapišejo v RAW formatu (tudi tiste za dokumente). RAW format ni končna fotografija, omogoča nam, da iz posnetka naredimo najboljšo možno fotografijo in jo moramo po obdelavi shraniti v drug format (običajno jpg), kar pomeni, da bi morali obdelati čisto vse posnete fotografije.

Zato, ker kompletna storitev ne traja samo eno uro, kot si nekateri predstavljajo!

Res je, da običajno obred na matičnem uradu ne traja dalje kot 20 minut, celotno fotografiranje civilnega dela poroke pa približno 1 uro ali uro in pol. Vendar je to le 20% fotografovega dela!

Ostalih 80% je pregled, izbor in računalniška obdelava fotografij, tiskanje fotografij, vlaganje fotografij v zloženke, oblikovanje in izdelava foto knjige, če je izbran paket s knjigo.

Tudi čas, ki ga je fotograf porabil za pot do urada in nazaj je potrebno računati, da opreme, ki je za takšno fotografiranje potrebna, niti ne omenjamo. “Legalno” fotografiranje zahteva tudi plačilo obveznosti do države in druge stroške poslovanja.

Pri brezplačnem fotografiranju vam ne zaračunamo Studijskega fotografiranja (začetna cena za to storitev je 15 do 25 EUR, odvisno od števila oseb, ki jih fotografiramo), plačati pa morate fotografije (ali druge izdelke, nastale iz posnetih fotografij) po ceniku za studijsko fotografiranje.

Primer: če se 4 družinski člani pridejo fotografirat v naš studio in izberejo najcenejši paket, to je  Studijsko fotografiranje Zvonček, je cena za fotografiranje 20 EUR. Za to ceno prejmete: Mapica, v kateri so: 1x fotografija velikosti 15x20cm ali 2x fotografija 10x15cm (1 motiv, npr fotografija v celem ali portretna fotografija). Torej, izmed posnetih fotografij (npr petih) si lahko izberete eno (1), ki jo prejmete v mapici.  Če želite 2 različni fotografiji, morate naročiti paket: Studijsko fotografiranje  Marjetica (cena 25 EUR), če želite več fotografij, morate naročiti paket: Studijsko fotografiranje Spominčica (cena 50 EUR ). Cena za ponaročilo fotografij v kateremkoli od teh paketov je enaka in je zapisana tukaj.

Povzetek: če ste prišli na naše brezplačno božično fotografiranje in ste od posnetih fotografij naročili 1 fotografijo (10x15cm), vas to stane 2 EUR, namesto 20 EUR. Dodatno ste prejeli še simbolično darilo, letak za popust pri fotografiranju za dokumente (-4 EUR), ali 15% popust za družinsko fotografiranje. Božiček je seveda še dodaten bonus.

Fotografiranje za dokumente

Fotografija mora biti v skladu z uradnimi zahtevami za osebne dokumente: https://www.gov.si/assets/ministrstva/MZEZ/Dokumenti/konzularne-zadeve/oddelek-za-varstvo-interesov-slovencev/Navodila-MNZ-za-biometricno-fotografijo.pdf

Za slovenske dokumente velja:

  • Fotografija mora jasno prikazovati poteze obraza od konice brade do začetka lasišča (temena glave) ter levo in desno polovico obraza. Velikost obraza od brade do temena mora zajemati od 70 % do največ 80 % fotografije, kar ustreza višini 32 – 36 mm. Pri laseh z večjim volumnom je treba paziti, da je obraz v celoti na fotografiji, pri čemer se lahko frizura v celoti ne vidi, in da velikost obraza ni manjša od 32 mm. Obraz mora biti na fotografiji umeščen na sredini.
  • Obraz mora biti enakomerno osvetljen; preprečiti je treba odseve ali sence na obrazu.
  • Obraz mora biti v celoti jasno fotografiran, s kontrasti in ostrino. Oseba na fotografiji ne sme imeti rdečih oči.
  • Ozadje mora biti enobarvno svetlo (idealno je nevtralno sivo) in mora biti v kontrastu z obrazom, lasmi in oblačilom. Pri svetlih laseh je ustrezna uporaba srednje sivega ozadja, pri temnih laseh pa svetlo sivega ozadja. Ozadje mora biti brez vzorcev ali senc.
  • Fotografija je lahko črno-bela ali barvna; biti mora na visoko kakovostnem papirju in ločljivostjo najmanj 600 dpi, barvno nevtralna in jasno prikazovati barvne tone, barva kože mora biti naravna. Fotografija ne sme biti poškodovana (brez zavihkov) in ne sme imeti madežev. Priporočljivo je izrezovanje fotografije s pravokotnimi (in ne zaobljenimi) robovi.
  • Glava mora biti poravnana, ne nagnjena, obrnjena ali povešena. Nos mora biti na sredini. Oseba mora biti fotografirana od spredaj. Izraz na obrazu mora biti nevtralen, ustnice zaprte, pogled pa naravnost v kamero. Rahel nasmešek je dovoljen.
  • Oseba na fotografiji mora gledati naravnost v fotoaparat, oči morajo biti odprte in jasno vidne, ne smejo jih prekrivati lasje. Višina oči mora biti pozicionirana vsaj med 50 % in največ 70 % višine fotografije, gledano od spodnjega roba. Edina izjema je pri otrocih, starih pod 10 let, kjer je izjemoma dovoljena spodnja meja 40 %.
  • Oči morajo biti jasno vidne, odsevi na steklih očal ali na okvirju niso dovoljeni. Rob stekel ali okvirji očal ne smejo prekrivati oči, prav tako, razen iz upravičenih zdravstvenih razlogov (vidne poškodbe očesa), niso dovoljena zatemnjena stekla ali sončna očala. Očala z močnimi okvirji niso priporočljiva. Osebo, ki sicer nosi očala, lahko fotografiramo tudi brez očal.
  • Prosilec mora biti fotografiran brez klobuka, čepice ali rute, razen v posebnih primerih, določenih v veljavnih predpisih. Dopustna je izjema iz religioznih razlogov. V tem primeru mora biti obraz jasno viden in prepoznaven od spodnjega roba brade do zgornjega dela čela ter od levega do desnega roba obraza.
  • Na fotografiji otrok ne sme biti drugih oseb v ozadju, otroci morajo biti fotografirani z zaprtimi usti in brez igrač preblizu obraza. Pri otrocih do dopolnjenega 10. leta starosti so dovoljena naslednja odstopanja: višina obraza mora zavzemati 50 – 80 % fotografije. To ustreza višini 22 – 36 mm od konice brade do zgornjega temena glave. Pri tem se upošteva teme brez frizure. Pogosto se ne da točno določiti zgornjega temena glave na fotografiji za PL, zato slika ni primerna, če je višina obraza manjša za 17 mm in če je večja za 40 mm.
  • Pri dojenčkih in otrocih do dopolnjenega tretjega leta starosti so pri dodatno predstavljenih izjemah dopustna odstopanja pri drži glave (ne pri posnetku od spredaj), v izrazu obraza, glede oči in smeri pogleda ter centriranja na sliki. Oči pri dojenčku morajo biti odprte.

 

Fotografije za dokumente (e-fotograf potrdilo in natisnjene fotografije velikosti 3,5×4,5 cm) vam izdelamo v 3-5 minutah.

V kolikor so pred vami druge stranke, se čas izdelave seveda podaljša!

Za fotografiranje za dokumente se NI potrebno naročiti.

Lahko pridete kadarkoli v našem delovnem času.

(1) Fotografija mora kazati pravo podobo državljana in ne sme biti retuširana.

(2) Fotografija, ki je priložena v fizični obliki, mora biti izdelana na belem tankem sijajnem fotografskem papirju, velikosti 3,5 x 4,5 cm, v črno-beli ali barvni tehniki, z ločljivostjo najmanj 600 dpi, barvno nevtralna, z jasno izraženimi barvnimi toni. Fotografija mora biti primerne kvalitete za biometrično obdelavo:

–     podoba obraza mora biti poravnana tako, da navidezna vertikalna črta teče ravno iz sredine med očmi, preko sredine nosu do sredine ust, oči morajo biti v navideznem horizontalnem polju;

–     fotografija mora jasno prikazovati poteze celega obraza od konice brade do začetka lasišča (temena glave) ter levo in desno polovico obraza. Velikost obraza od brade do temena mora zajemati od 70% do največ 80% fotografije, kar ustreza višini 32–36 mm;

–     če je volumen las večji, se lasje na fotografiji obrežejo skladno z zahtevo iz prejšnje alinee;

–     obraz na fotografiji mora biti enakomerno osvetljen, brez odsevov ali senc, jasen, z ustreznimi kontrasti in ostrino, barva kože mora biti naravna;

–     izraz na obrazu mora biti nevtralen, ustnice zaprte, državljan mora gledati naravnost v fotoaparat;

–     oči ne smejo biti rdeče barve, biti morajo odprte in jasno vidne, ne smejo jih prekrivati lasje, okvirji očal ali rob stekel;

–     višina oči mora biti pozicionirana med najmanj 50% in največ 70% višine fotografije, od spodnjega roba;

–     odsevi na steklih očal ali na okvirju niso dovoljeni. Sončna očala ali zatemnjena stekla niso dovoljena, razen iz upravičenih zdravstvenih razlogov (kot so vidne poškodbe očesa);

–     državljan mora biti fotografiran brez klobuka, čepice ali rute. Pripadniki verskih skupnosti in druge osebe, ki po svoji ljudski navadi kot sestavni del svojega oblačila oziroma kot sestavni del oblačila verske skupnosti nosijo čepico, ruto ali drugo pokrivalo, smejo priložiti fotografijo, na kateri so fotografirani s čepico, ruto ali drugim pokrivalom, če je obraz jasno viden in prepoznaven od spodnjega roba brade do zgornjega dela čela ter od levega do desnega roba obraza;

–     ozadje mora biti enobarvno svetlo (priporočljivo je nevtralno sivo) in v kontrastu z obrazom, lasmi in oblačilom. Pri svetlih laseh je ustrezna uporaba srednje sivega ozadja, pri temnih laseh pa svetlo sivega ozadja. Ozadje mora biti brez vzorcev ali senc;

–     na fotografiji otroka ne sme biti v ozadju drugih oseb, otrok mora biti fotografirani z zaprtimi usti in brez igrač preblizu obraza;

–     fotografija ne sme biti poškodovana in ne sme imeti madežev.

(3) Pri otrocih do dopolnjenega desetega leta starosti so dovoljena naslednja odstopanja:

–     višina obraza mora zavzemati 50–80% fotografije, kar ustreza višini 22–36 mm od konice brade do zgornjega temena glave;

–     višina oči mora biti pozicionirana med najmanj 40% in največ 70% višine fotografije, od spodnjega roba.

(4) Pri dojenčkih in otrocih do dopolnjenega tretjega leta starosti so dopustna odstopanja pri drži glave, določeni v prvi alinei drugega odstavka tega člena, v izrazu obraza in smeri pogleda.

(5) Če fotografija ne ustreza pogojem iz prejšnjih odstavkov tega člena, jo pristojni organ vrne vlagatelju in mu določi rok, v katerem mora predložiti ustrezno fotografijo.

Lahko.

Potrdila so v aplikaciji e-fotograf shranjena 1 leto od datuma fotografiranja. Za izdelavo kopije potrebujemo referenčno številko vašega e-fotograf potrdila ali točen datum fotografiranja – brez teh podatkov vam kopije potrdila ne moremo izdati!

Fotografije za dokumente hranimo 1 leto od fotografiranja.

Za pridobitev dodatnih fotografij potrebujete točen datum fotografiranja, ali referenčno številko iz vašega e-fotograf potrdila -brez teh podatkov vam ne moremo izdelati dodatnih fotografij!

Odgovor na vprašanje: Ali za pridobitev osebne legitimacije, potnega lista ali vozniškega dovoljenja potrebujem fotografije?

Ne, dovolj je potrdilo iz sistema e-fotograf!

Že nekaj let v našem foto studiu uporabljamo aplikacijo Ministrstva za notranje zadeve e-fotograf, katera nam omogoča, da posneto digitalno fotografijo naložimo v sistem. Aplikacija preveri pravilnost oz ustreznost fotografije, potrdilo o ustreznosti vam natisnemo in zadostuje za urejanje osebne legitimacije, potnega lista, vozniškega dovoljenja ali (slovenske) vize.

Na fotografiji za vozniško dovoljenje NE potrebujete očal, tudi če z njimi vozite!

Če ne želite, se ne rabite fotografirati z očali in lahko k vlogi za vozniško dovoljenje oddate fotografijo, na kateri ste brez očal. Na vašo željo vam lahko izdelamo dvojne fotografije, ene, na katerih ste z očali in druge brez.

v 5.členu Pravilnika o vozniških dovoljenjih piše:

5. člen
  • Oseba mora k vlogi iz prejšnjega člena priložiti fotografijo v fizični obliki ali

referenčno številko fotografije iz elektronskega odložišča fotografij. Referenčno številko fotografije izda za to pooblaščeni fotograf.

 

  • Fotografija, ki je priložena v fizični obliki, mora biti izdelana na belem tankem

sijajnem fotografskem papirju velikosti 3,5 x 4,5 cm, v črno-beli ali barvni tehniki, z ločljivostjo najmanj 600 dpi, barvno nevtralna, z jasno izraženimi barvnimi toni.

  • Fotografija mora kazati pravo podobo osebe in ne sme biti retuširana.
  • Oseba mora biti fotografirana od spredaj, z odkritim čelom in obrazom, brez klobuka, čepice ali rute.
  • Fotografija mora biti primerne kvalitete za biometrično obdelavo:
  • podoba obraza mora biti poravnana tako, da navidezna vertikalna črta teče ravno iz sredine med očmi, preko sredine nosu do sredine ust, oči morajo biti v navideznem horizontalnem polju;
  • fotografija mora jasno prikazovati poteze celega obraza od konice brade do začetka lasišča (temena glave) ter levo in desno polovico obraza. Velikost obraza od brade do temena mora zajemati od 70 % do največ 80 % fotografije, kar ustreza višini 32–36 mm;
  • če je volumen las večji, se lasje na fotografiji obrežejo skladno z zahtevo iz prejšnje alineje;
  • obraz na fotografiji mora biti enakomerno osvetljen, brez odsevov ali senc, jasen, z ustreznimi kontrasti in ostrino, barva kože mora biti naravna;
  • izraz na obrazu mora biti nevtralen, ustnice zaprte, državljan mora gledati naravnost v fotoaparat;
  • oči ne smejo biti rdeče barve, biti morajo odprte in jasno vidne, ne smejo jih prekrivati lasje, okvirji očal ali rob stekel;
  • višina oči mora biti nameščena med najmanj 50 % in največ 70 % višine fotografije, od spodnjega roba;
  • odsevi na steklih očal ali na okvirju niso dovoljeni. Sončna očala ali zatemnjena stekla niso dovoljena, razen iz upravičenih zdravstvenih razlogov (kot so vidne poškodbe očesa). Oseba je lahko fotografirana brez pripomočkov za korekcijo vida;
  • ozadje mora biti enobarvno svetlo (priporočljivo je nevtralno sivo) in v kontrastu z obrazom, lasmi in oblačilom. Pri svetlih laseh je ustrezna uporaba srednje sivega ozadja, pri temnih laseh pa svetlo sivega ozadja. Ozadje mora biti brez vzorcev ali senc; – fotografija ne sme biti poškodovana in ne sme imeti madežev.

Pravilnik o vozniških dovoljenjih (Uradni list RS, št. 68/1155/124/137/1432/1685/16 – ZVoz-1 in 200/20)

Izdelava fotografij

Naročilo lahko prekličete samo v primeru, če nismo začeli z obravnavo naročila (priprava, izdelava, tiskanje), ali v primeru, ko morate naročilo potrditi s plačilom in tega še niste storili. Sicer preklic naročila ni možen.

Naročilo tiskanja fotografij ali drugih foto izdelkov (fotografija na platnu, fotografija na trdi podlogi – forex, kapa, dibond, personalizirani koledar, voščilnica, foto knjiga, foto kolaž in drugo) iz katerekoli vaše naprave (računalnik, telefon, tablica) lahko najenostavneje naredite tako, da v brskalnik na napravi vpište naslov: https://mobilephotokiosk.app/1971 in začnete z naročanjem.

Datoteka s končnico “.heic” predstavlja slikovni format High Efficiency Image Format (HEIF), ki ga je razvila organizacija Moving Picture Experts Group (MPEG). HEIF je standard za shranjevanje slik in vključuje napredne funkcije stiskanja, kar omogoča boljšo kakovost slike pri manjši velikosti datoteke v primerjavi s tradicionalnimi formati, kot sta JPEG in PNG.

Prednosti HEIC formata

HEIC datoteke so pogosto uporabljene na napravah Apple, kot so iPhone-i in iPad-i, kjer omogočajo boljšo učinkovitost pri shranjevanju slik in videoposnetkov. Poleg tega format podpira različne napredne funkcije, kot so večplastne slike, 16-bitna barvna globina, prosojnost in druge, kar omogoča boljšo prilagodljivost pri obdelavi slik.

Poleg velikih prihrankov, obljublja polovico manjše velikosti, kot primerljive JPEG slike z boljšo kvaliteto. Podpira tudi uporabo sekvenc, kot jih poznamo pri GIFu, GIFV ali PNGA.

Slabosti HEIC formata

Glavna pomanjkljivost je slaba podpora. Velikokrat potrebujemo pretvornik, ki nam slike pretvori v bolj klasične oblike. Poleg možnih patentnih sporov zaradi HEVC tehnologije se lahko zgodi, da bo HEIC format ostal samo na Apple napravah in nekaterih fotoaparatih.

Tiskanje fotografij iz HEIC formata

Če želite odpreti HEIC datoteke na napravah ali operacijskih sistemih, ki ne podpirajo tega formata, boste morda potrebovali posebno programsko opremo ali pretvorbo v drug format, ki je bolj razširjen, kot na primer JPEG.

Kot je zgoraj omenjeno, je potrebno HEIC datoteko (fotografijo) pretvoriti v drug primeren format, običajno je to format jpg.
Če nam pošljete fotografije v HEIC formatu, pretvorbo datotek zaračunavamo.

Imam PDF datoteko, mi lahko natisnete fotografijo?

Načeloma lahko natisnemo fotorafijo (direktno) iz pdf datoteke, vendar mora biti pdf datoteka pripravljena za velikost fotografije. Kaj to pomeni? Če imate pdf datoteko, ki je pripravljena za velikost A4, vam ne moremo natisnite fotografije v velikosti 10×15 cm, ker razmerje stranic ni enako. V tem primeru bi morali fotografijo iz pdf datoteke izvoziti in jo potem natisniti, vendar bi morali fotografijo “obrezati” (določen del vsebine bi manjkal), ali prilagoditi (v tem primeru bi zgoraj in spodaj – ali levo in desno – nastal bel rob, katerega širina je odvisna od razmerja osnovne fotografije).

Za tiskanje fotografij so primerni formati: jpg, jpeg, png in tif.

Glavna razlika med fotopapirji je v njihovi površinski teksturi. Ta tekstura vpliva na videz in občutek fotografij, zato je pomembno, da izberete pravi fotopapir za vaše potrebe.

Glossy fotopapir ima visoko sijajno površino, ki zagotavlja najbolj realistične in živahne barve. Fotografije na glossy papirju imajo tudi dober kontrast in ostre robove. Vendar pa je glossy papir lahko tudi zelo odsevljiv, zato ga je treba postaviti stran od močnih virov svetlobe.

Lustre fotopapir ima manjši sijaj kot glossy papir, vendar še vedno zagotavlja dobre barve in kontrast. Fotografije na lustre papirju so manj odsevljive kot na glossy papirju, zato so primernejše za postavitev na stene ali v okvirje.

Matt fotopapir ima mat površino, ki zmanjšuje odsevnost. Fotografije na matt papirju imajo bolj naraven in umirjen videz. Vendar pa lahko matt papir zmanjša kontrast in ostrine fotografij.

Pearl fotopapir ima površino, ki je nekje vmes med glossom in matom. Fotografije na pearl papirju imajo dobre barve in kontrast, vendar so tudi nekoliko manj odsevljive kot na glossy papirju.

Satin fotopapir ima gladko, satenasto površino. Fotografije na satin papirju imajo dobre barve in kontrast, vendar so tudi nekoliko manj odsevljive kot na glossy papirju.

Fotografije iz telefona lahko naročite (pošljete v razvijanje) preko aplikacije Mobile Photo Kiosk.
V svojem brskalniku (Edge, Chrome, Firefox, Safari, …) vpišite (ali kliknite na) povezavo: https://mobilephotokiosk.app/1971

V aplikaciji je možno naročiti tudi darilne foto izdelke, fotografije na platnu, koledarje iz vaših fotografij in foto povečave.

Fill InCROP oz OBREŽI fotografijo v pravi format. V tem primeru je vsebina fotografije lahko (če je v napačnem formatu) delno odrezana in je prilagojena na izbran format.

Fit InNo CROP oz brez obrezovanja fotografije v pravi format, kar običajno pomeni, da je na fotografijah (zgoraj in spodaj ali levo in desno) bel rob. V tem primeru je vsebina fotografije v celoti vidna.

Preberite še zapis: Težave pri fotografijah iz telefona in Facebook-a

Lahko, vendar izdelane fotografije niso najboljše kvalitete!

Ko uporabnik naloži fotografijo na Facebook, jo le-ta pomanjša (razen v primeru, če uporabnik označi nalaganje v “visoki ločljivosri”) in iz nje odstrani še nekatere informacije. Ko takšno fotografijo prenesemo iz Facebooka (shranimo na disk ali telefon), je velika samo nekaj KB, kar ne zadošča za izdelavo kvalitetne fotografije najmanjše možne velikosti, to je 9×13 cm, kaj šele za kakšno večjo.

Preberite še zapis: Težave pri fotografijah iz telefona in Facebook-a

Ker jih pošiljatelj z oddajo preko aplikacije pripravi v takšni obliki, da jih lahko takoj natisnemo.

Če nam fotografije pošljete po mailu ali prinesete na usb ključku, telefonu, ipd., jih moramo najprej prekopirat na računalnik, nato preverit, v kakšnem formatu so posnete in ali so zadostne ločljivosti. Če je format napačen (več o tem si lahko preberete v prispevku Težave pri fotografijah iz telefona in Facebook-a ), vas moramo kontaktirati, kaj naj s fotografijami naredimo: jih obrežemo, prilagodimo, pustimo bel rob, ipd. Vse to zahteva dodaten čas in dodatne storitve, posledično je storitev dražja.

Izdelava koledarjev

Naročilo lahko prekličete samo v primeru, če nismo začeli z obravnavo naročila (priprava, izdelava, tiskanje), ali v primeru, ko morate naročilo potrditi s plačilom in tega še niste storili. Sicer preklic naročila ni možen.

Naročilo tiskanja fotografij ali drugih foto izdelkov (fotografija na platnu, fotografija na trdi podlogi – forex, kapa, dibond, personalizirani koledar, voščilnica, foto knjiga, foto kolaž in drugo) iz katerekoli vaše naprave (računalnik, telefon, tablica) lahko najenostavneje naredite tako, da v brskalnik na napravi vpište naslov: https://mobilephotokiosk.app/1971 in začnete z naročanjem.

Cene za koledarje in vzorci koledarjev, ki so na voljo, so vidni v naši aplikaciji za naročanje fotografij in foto izdelkov na naslovu:
https://www.mobilephotokiosk.app/shop/1971

Naša večja, bolj obširna ponudba koledarjev in voščilnic  je dosegljiva na naslovu:
https://koledarji.foto-laznik.com/cenik/

Digitalni tisk: tiskanje koledarjev na navaden, debelejši papir.
Fotopapir: tiskanje koledarjev na fotografski papir (fotografije).

Poslovanje

Za naše storitve in naročila (Mobile Photo Kiosk, spletna naročila) ponujamo več možnosti plačil, plačila z gotovino, s kreditnimi karticami, PayPalom in drugimi spletnimi plačilnimi metodami.

Presnemavanje

DA. Ena izmed storitev, ki jih opravljamo, je tudi presnemavanje kaset.
Presnamemo vam lahko naslednje kasete: avdio, VHS, VHS-C, mini DV, Video8, Hi8

 

Tečaj fotografije

Fotografske tečaje in delavnice organiziramo čez vso leto, razen v času počitnic in dopustov (julij, avgust). Najpomembnejši, 20-urni tečaj Digitalna fotografija 1 organiziramo 4-5 krat letno, sama izvedba tečaja pa je odvisna od števila prijavljenih (minimum je 7 prijavljenih – 10 max).

Lahko. Doplačate le razliko v ceni med tečajema!

V prijavnici za tečaj označite DA v rubriki: “Ste za udeležbo prejeli darilni bon?”
Vpišete številko vašega darilnega bona.
Označite: DA v rubriki: “Imam darilni bon za 4-urni tečaj, razliko bi doplačal(a)”.

Imate vprašanje? Pišite nam.
Ime
Priimek
Soglasje za obvestila
Soglašam, da me lahko podjetje Fotomedia, Mihael Laznik s.p., kontaktira, preko e-pošte in/ali mobilnega telefona, zaradi obvestil o dogodkih, dejavnostih in storitvah podjetja. Soglasje dajem za obdobje treh let z možnostjo, da ga kadarkoli prekličem.