Po novi zakonodaji (od 2.4.2026) moramo fotografije, ki smo jih naredili za osebne dokumente (osebna izkaznica, potni list in vozniško dovoljenje) in smo jih naložili v sistem e-fotograf, še isti dan oz najkasneje naslednji dan, izbrisati iz računalnika, zato lahko dobite fotografije samo ob fotografiranju.